Bestuur

Het bestuur heeft de dagelijkse leiding over de vereniging.
Volgende vrijwilligers zetten zich actief in:

Benjamin Jacobs Voorzitter voorzitter@vcpandas.be of benjamin@vcpandas.be
Tom Waterschoot Ondervoorzitter tom@vcpandas.be
Joris Van de Velde Penningmeester penningmeester@vcpandas.be of joris@vcpandas.be
Stefan De Vijlder Bondsecretaris bondsecretaris@vcpandas.be of stefan@vcpandas.be
Luk Trauwaen Jeugdcoördinator luk@vcpandas.be
Eva Van Daele Voorzitter Jeugdbestuur eva@vcpandas.be
Koen Vervaet Bestuurslid koen@vcpandas.be
Veerle Daeninck Bestuurslid veerle@vcpandas.be
Hilde Colman PAC (Panda Actie Comité) hilde@vcpandas.be


Wil je graag zelf meewerken aan het degelijk besturen van VC Panda's?
Neem dan gerust contact op met één van de bestuursleden.

Om uw surfervaring te verbeteren maakt VC Panda's gebruik van cookies. Meer informatie   OK